اسکنر داخل دهانی CS 3600

اسکنر داخل دهانی CS 3600 شرکت Carestream Dental، نوع هوشمندانه‌ای از پروسه‌ی اسکن را در دستان متخصص قرار می‌دهد. این اسکنر داخل دهانی با نیاز دندانپزشک در پروسه‌های متفاوت ترمیمی، ارتودنسی و جراحی ایمپلنت تطبیق‌پذیر بوده و به صورت قابل توجه‌ای با سرعت و راحتی هر چه بیشتر تصاویر را ثبت می‌نماید.

پروسه‌ی اسکن پیوسته و خاص CS 3600 این توانایی را در اختیار دندانپزشک قرار می‌دهد که تمام اطلاعات مورد نیاز را برای بکارگیری در پروسه‌ی درمان خود در مدت زمان ثبت تصویر توسط سیستم به دست آورد. سیستم تطبیق‌پذیری هوشمند (Intelligent Matching System) اجازه می‌دهد تا اطلاعات اسکن نشده برای هر ناحیه از مجموعه داده پر شود. این بدین معنی است که تنها می‌توان ناحیه‌ی مورد نظر را دوباره اسکن نمود، بدون آنکه نیاز به مشخص شدن خیلی دقیق آن ناحیه و یا اینکه اجرای دستورالعمل خاصی باشد.

اسکنر داخل دهانی Carestream CS 3600 دارای دو شکل سری متفاوت می باشد. نوع سری نرمال برای اسکن‌های روتین و معمول بوده، در حالی که سری سمت‌گرای قابل تعویض به صورت ویژه‌ای برای اسکن نواحی مشکل و غیر قابل دید مانند سطوح باکال و اکلوزال طراحی شده است. هر دو نوع سری‌ها قابل اتوکلاو بوده و بیشتر از ۲۰ مرتبه قابل استفاده هستند.

اسکنر داخل دهانی CS 3600 تصاویر رنگی سه بعدی Full HD را با نهایت کیفیت و جزئیات ثبت می نماید که منجر به تقویت رابطه‌ی بین دندانپزشک و بیماران شده و به دنبال آن تعداد مراجعه‌کنندگان مطب و کلینیک افزایش قابل توجه‌ای خواهند داشت.

 قابلیت و ویژگی ها:

       دارای تکنولوژی video capture  

 

  تکنولوژی اسکن با سرعت بالا و پیوسته

  • سرعت 2 برابر نسبت مدل 3500

 

  دارای سیستم تطابق پذیری هوشمند و امکان اسکن از هر نقطه  

 

عدم نیاز به رعایت فاصله (عمق دید ۲- تا ۱2+ میلی‌متر)

  • میدان دید برای tip نرمال ۱3*۱3 میلی‌متر

 

تهیه فایل ها با فرمت های STL, PLY,UDX,DICOM

 

  افزایش دقت و حذف خطاهای دستی            

       

   سهولت در کار کردن با آن به دلیل سرعت بالا در اسکن     

دقت فوق العاده برای تصاویر دقیق و رنگی 2 و 3D   

 

   نیاز به هیچ پودر یا مایع برای اسکن ندارد        

      

  اتصال از طریف کابل USB می باشد.     

 

  دارای Tip های مختلف از جمله اطفال با قابلیت اتوکلاو   

 

  • قابلیت (Anti Fog) ضد بخار

 

  • دارای وزن کمتر نسبت به مدل 3500

 

  • این سیستم کاملا باز و بدون شارژ میباشد